GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2021 15:46   Güncelleme : 15-09-2021 15:46

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU'NA İL KÜLTÜR MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ DURSUN’DAN DENİZ ÇAĞAN’A ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU'NA İL KÜLTÜR MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

 

İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkan Yardımcısı Ersan Dağdeviren, Genel Sayman Koray Can ve yönetim kurulu üyesi Emrullah Doğan’ın da yer aldığı ziyarette konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, yeni yönetim kurulunun hayırlı olmasını temenni ederek, “Yozgat hem komşumuz, hem ilimizde çok sayıda yozgatlı hemşehrilerimiz var. Onlarla sürekli birlikte farklı işlerde çalışıyoruz. Amacımız, panrdemi sürecinden sonra kültürel etkinliklerde bulunmak. Bizler hazırız. Sizlerinde hazır olduğunu biliyoruz. Bu konuları istişare ederek hayata geçirmeyi arzu ediyoruz. Yeniden yönetim kurulunuz hayırlı olsun. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’da Yozgat’ın Kayseri’de en fazla nüfusu barındıran şehirlerden birisi olduğunu belirterek, “Bizlerde Yozgatlılar Federasyonu olarak Kayseri’de en fazla üyeye sahip olan federasyonların başında geliyoruz. Bu çerçevede şehirler kültürleriyle, turizmleriyle ve farklı özellikleriyle anılır. Bizlerde inşallah Kayseri’de Yozgatlıları biraraya getirecek projelerimiz var. Bu konuları da sizlerle paylaşıp sizlerin destek ve fikirleriyle Kayseri’de yaşayan Yozgatlıları biraraya getirmek istiyoruz. Bu anlamda ziyaretinizi önemsiyoruz. Yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz” dedi.