GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2022 15:02

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU YÖNETİM KURULUNDAN KAYSERİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI ABDULKADİR AKIN’A ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU YÖNETİM KURULUNDAN KAYSERİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI ABDULKADİR AKIN’A ZİYARET

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

 

Kayseri’de ki kurum ve kuruluşlarla sıcak ilişkiler içerisinde olmaya özen gösteren Kayseri Yozgatlılar Federasyonu, bu çerçevede ziyaretlerini sürdürüyor. Federasyon Başkanı Deniz Çağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Ersan Dağdeviren, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’ı ziyaret etti.

Federasyon yönetimini makamında konuk eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Akın, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkati çekti. Kayseri’de yoğun bir Yozgatlı nüfusunun yaşadığını belirten Akın, gerek Kayseri Adalet Sarayında ve gerekse de Kayseri genelindeki iş hayatında Yozgatlı birçok vatandaşın yer aldığını söyledi. 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, kendilerini kabul eden Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın’a teşeakkür ederek, federasyon çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Kayserinin yargısal anlamda bölgenin önemli bir ili konumunda olduğunu kaydeden Deniz Çağan, hizmetlerinden dolayı Akın’a teşekkür etti.

Ahmet ŞanAhmet Şan