GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2021 14:55   Güncelleme : 28-12-2021 14:55

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKANI ÇAĞAN’DAN REKTÖR KARAMUSTAFA’YA ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan, kendisine yönelik yapılan tebrik ziyaretlerinin ardından iade-i ziyaret turlarına Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile devam etti.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKANI ÇAĞAN’DAN REKTÖR KARAMUSTAFA’YA ZİYARET

 

 

 

 

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya yönelik yapılan iade-i ziyarete Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri Ersan Dağdeviren, Koray Can ve Kazım Karagöz katıldı.

Ziyarette konuşan Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Üniversitemiz kurulalı 3 yıl geçti ve bu sezonda yüz yüze eğitime başladık. Bu salgın sürecinde üniversite olarak bir sorun yaşamadık. Temizlik, maske ve mesafe kuralına da dikkat edince sorun kalmıyor. Sizin bir Yozgatlılar Federasyon başkanısınız bir de diğer yandan medyamızın önemli bir temsilcisisiniz. O manada da üniversitemize katkılar sağlıyorsunuz. Bu vesileyle o açıdan da teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Seçildiğimiz günden sonra ilk ziyaretlerin içinde yer almanız bizim için ayrı bir gurur. Kayseri Üniversitesi Kayseri’nin en taze üniversitelerinden birisi. Pandemi sürecini sizler tecrübeniz ile beraber fırsata çevirdiniz. Bizler biliyoruz ki bundan sonraki süreçte bu kampüsün yetmeyeceğini de tahmin ediyoruz. Bu anlamda sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Üniversitenizde bulunan Yozgatlı öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimizle ve personellerle önümüzdeki süreçte bir araya gelmeyi temenni ediyoruz” diye konuştu.