GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-09-2021 13:09   Güncelleme : 09-09-2021 13:09

KAYSERİ JANDARMA, KABLO HIRSIZLARINI YAKALADI

Kayseri ili Yeşilhisar ilçesi Erdemli ve Gülbayır ile İncesu ilçesi Subaşı Mahallelerinde 04 Eylül 2021 tarihinde (5) adet haberleşme, enerji ve nakil kablosu hırsızlık olayının meydana geldiği öğrenilmiştir.

KAYSERİ JANDARMA, KABLO HIRSIZLARINI YAKALADI

 

 

İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından hırsızların yakalanmasına yönelik yapılan çalışma sonucu, hırsızlık olayını 38 XX XXX plakalı araç ile (D.Ö.) ve (S.Y.) isimli şüphelilerin gerçekleştirdikleri tespit edilerek 05 Eylül 2021 Pazar günü Jandarma Dedektifleri JASAT tarafından yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde (5) faili meçhul “Haberleşme, Enerji ve Nakil Kablosu Hırsızlık” olayı aydınlatılmıştır.

 

Yakalanan şüpheliler (D.Ö.) ve (S.Y.) isimli şahıslar, 05.09.2021 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol kararı verilerek serbest bırakılmıştır.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir.