GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 19:27   Güncelleme : 20-03-2021 19:27

Kayseri Büro Memur-Sen'de Mevcut Başkan Talip ŞAHİN güven tazeledi.

Kayseri Büro Memur-Sen 2 Nolu Şubesi 3.Olagan Genel Kurulu 19.03.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Talip ŞAHİN ve Yönetimi mevcut oyların 110’unu alarak güven tazeledi.

Kayseri Büro Memur-Sen'de Mevcut Başkan Talip ŞAHİN güven tazeledi.

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Müdürlüğü Gültepe Kültür Salonunda yapıldı.Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Halil Küçük DEVLET’in üyeliklerini Diyanet-Sen Başkanı Irfan KAŞIKCIOĞLU,Bembir-Sen Başkanı Mehmet KARAKAŞ ve Kültür Memur-Sen Başkanı Mahmut HARMANCI’nın yaptığı 3.Olağan Genel Kurulda 2016 yılından bu yana Sendika Başkanlığı yapan Talip Şahin yeniden seçildi.

Divanın oluşturulması,saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Genel Kurulda faaliyet,hesap ve denetleme kurulu raporları okunarak ibrası yapıldı.Yapılan ibra sonunda faaliyet,hesap ve denetleme kurulu raporları oy birliği ile kabul edildi.

Güven tazeleyen Talip ŞAHİN üyeler ve delegeler tarafından kendine gösterilen güvene teşekkür etti.Şahin,Üyelerinin hak ve menfaatlerini her platformda savunmaya devam edeceklerinin altını çizdi.


“Büro Memur-Sen Davasını Yücelteceğiz”
Şahin, Büro Memur-Sen’in “Emek,Demokrasi, Özgürlük, Adalet İçin İleri” temasıyla gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul’un Büro Memur-Sen’e yakışır bir şekilde tamamlandığını belirterek, Büro Memur-Sen Davasını daha ileri taşıyacaklarını söyledi.
"Göz nurumuz Büro Memur-Sen'imizin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kongre süreci sonunda teşkilat olarak birlik ve beraberliğimiz daha da artacaktır. Teşkilatımızın bugünlere gelmesi için bugüne kadar çok bedeller ödendi. Bu nedenden dolayı teşkilatımızın tüm mensupları bizler için değerlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bugün de camiamızın birliği ve dirliğine olan inancımızı hiçbir zaman kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz.”diyerek merhum Mehmet Akif İnan'ın misyon ve vizyonunu daha da ileriye götürmeyi hedefleyen güzide bir teşkilata sahip olduklarını söyledi.
Kongrenin sonucu ne olursa olsun amacının sadece Büro Memur-Sen'in başarı çıtasını yükseltmek olduğunu belirten Şahin, kazananın yine Büro Memur-Sen oldugunu sözlerine ekledi.