Kayseri Ekspres Haber
HV
02 ŞUBAT Perşembe 14:43
Advert Advert

İl Koordinasyon Kurulu'nda Yatırımlar ele alındı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2023 17:27   Güncelleme : 19-01-2023 17:32
İl Koordinasyon Kurulu'nda Yatırımlar ele alındı

2023 Yılı İlk İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Çiçek Başkanlığında Gerçekleştirildi

 

Kamu kaynaklarının etkin ve verimli bir biçimde kullanılması, koordinasyonu gerekti-recek hususların görüşülerek gerekli tedbirlerin alınması amacıyla düzenlenen 2023 yılı 1. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali  Gökmen Çiçek başkanlığında gerçek-leştirildi.

Valilik Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Gökmen Çiçek’in yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri katıldı.  

Vali Gökmen Çiçek, toplantının açılışında yapmış olduğu konuşmada, “2023 yılı ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısını, 2022 yılında yapılan yatırımların nihai değerlen-dirmesini yapmak, kurumlar arasında işbirliği ve koordinasyonu gerektirecek hususları görüş-mek için yapmaktayız. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi

Vali Çiçek bu toplantıda ayrıca, kurum ve kuruluşlarının 2022 yılında yapılan çalışma-ları ve 2023 yılında yapılacak olan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunulacağını ifade etti.  

Vali Çiçek’in konuşmasının ardından yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri ile temsilcileri, Kayseri'de yürütülen ve programlanan yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdiler.

AdminAdmin

YORUMLAR