GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 15:05   Güncelleme : 11-01-2021 15:17

İDDİALARA BAŞKANDAN YANIT: NEVŞEHİRLE ET TIRNAK GİBİYİZ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyarette bulundu. Büyükkılıç burada gazetecilerin sorusu üzerine, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın yaptığı açıklamalara ilişkin değerlendirmede bulundu.

İDDİALARA BAŞKANDAN YANIT: NEVŞEHİRLE ET TIRNAK GİBİYİZ

 


Başkan Büyükkılıç konuşmasında, “Nevşehir, Niğde Aksaray, Kayseri Kapadokya’nın dört önemli şehirlerinden birisi. Birbirimizde bu manada değil daha güzel çalışmalarla yarışma mantığı içerisinde dayanışma içerisinde olmalıyız.
Nevşehir’imiz olsun diğer şehirlerimi  olsun bizim et tırnak halinde olmazsa olmazımız, ayrılmaz parçamız. Burada başkanımız da bizim başkanımız. Belki heyecanla belki kendine göre değerlendirmesi ile sarfettiği sözler var. Daha sonraki süreçte de hem arayarak hem de yazılı olarak  üzerine düşeni, yapılması gerekeni yaptı. Bununla ilgili daha fazla konuşmaya değmez. Erciyes’te yerinde duruyor, Kapadokya’da, Nevşehirde yerinde duruyor, Kayseri’de yerinde duruyor. Rasim kardeşimiz genç enerjik dinamik bir başkanımız. Belki şehrini fazla sevdiğini zannederek söylemiş olduğu ifadeler.  Ben üzerinde durmaya gerek yok diyorum.” dedi.