Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 16:01
Advert Advert Advert

Hakan Satılmış aday adayı oldu

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2023 18:57
Hakan Satılmış aday adayı oldu


Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Hakan Satılmış milletvekili aday adaylığını açıkladı. Satılmış’ın ziyaret turundaki ilk durağı Kayseri Gazeteciler Cemiyeti oldu.
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Hakan Satılmış Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek Kayseri’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Satılmış, Büyük Birlik Partisi olarak mecliste halkı temsil etmek istediklerini dile getirdi.
“SORUNLARIMIZI MECLİSTE DİLE GETİRMEK İSTİYORUZ”
Başkan Satılmış sözlerine şu şekilde devam etti, “Ülkece seçime odaklandığımız şu günlerde biz de ziyaretlerimize başlamış bulunmaktayız. Bunun öncesinde bir felaket atlattı ülkemiz. Hepimizin canı yandı. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara da şifalar diliyorum. Geride kalan yetimleri de Allah bizim vesilemizle koruyup kollamayı nasip etsin diyorum. Malum gündemimiz seçim. Ülkemize, milletimize faydalı bir seçim olur diye umut ediyoruz. Gerginlik olmadan ve ülkemizin menfaatini sağlayacak bir seçim havasında hayırlı olan başa gelsin istiyoruz. Çabalarımız gayretimiz bundandır. Bu seçim 30 yıllık geçmişi olan bir partinin ilk barajsız seçime girişi. Öncesinde bir algı vardı. Sevilen bir parti, sağ ve sol ayrımı olarak görülmeyen, vatanına deli, bayrağına aşık, toprağına hasta bir parti olarak gördüler bizi. Bu sebepten vatandaşlarımızın daha önceden BBP’ye oy vermemelerinin tek sebebi baraj durumu olmasıydı. Ama bugün öyle bir gündeme geldik ki baraj sıkıntımız yok. Vatandaşımız bir tane oy atarsa, gönlünde yatan, arzu ettiği, bugüne kadar kendi derdini anlatmaya çalıştığı adayını Ankara’ya gönderecek. Biz de bu anlamda halkımızı bilinçlendiriyoruz ve Büyük Birlik Partisi olarak halkımızı mecliste milletvekilliğiyle temsil etmek istiyoruz. Sorunlarımızı mecliste dile getirmek özlemimizdi arzumuzdu. İnşallah bugün bizlere nasip olur” 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, “Kayseri Gazeteciler Cemiyeti olarak siyasetin alevlendiği bugünlerde biz de ciddi bir yoğunluk yaşıyoruz. Burası bütün vatanı ile bayrağı ile bir sorunu olmayan her siyasi partiye açık bir kurumdur. Bu anlamda Büyük Birlik Partisi’ni burada ağırlamaktan da son derece memnunuz. Çıktığınız yolda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR