GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2020 13:39   Güncelleme : 20-10-2020 13:39

GÖNÜLLÜ KURULUŞLARDAN TEBRİK ZİYARETLERİ

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları heyeti Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Kocasinan Müftüsüne hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

GÖNÜLLÜ KURULUŞLARDAN TEBRİK ZİYARETLERİ

 

 

Başkan Ahmet Taş ve yönetim kurulu üyeleri İrfan Kaşıkçıoğlu, Mehmet Karakaş, Mehmet Soner Beşparmak ve ihsan Baykan’dan oluşan Gönüllü Kuruluşlar ekibi ilk ziyareti görevine yeni başlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’ya yaptı.

Kayseri Gönüllü Kültür kuruluşlarının dünü, bugünkü durumu ve faaliyetleri konusunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’ya bilgiler veren Gönüllü Kuruluşlar Başkanı Ahmet Taş, İl Müdürü Kabakçı’ya hayırlı ve başarılı hizmetler temennilerini iletti. Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı da ziyaretten memnun kaldığını belirterek teşekkürlerini bildirdi. Spor İl Müdürlüğü çalışmalarında sivil kurumlarla irtibat içinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını bildirdi. Ziyaret sırasında Gönüllü Kuruluşlar Müdür Kavakçı'ya Gönüllü Kuruluşların çalışma bülteni ve 2019'da yapılan Sığınmacılar Sempozyumu kitabını hediye ettiler.

Gönüllü Kuruluşlar heyeti aynı gün ikinci ziyaretini Kocasinan Müftülüğüne yeni atanan Halil Uzun’a yaptı. Dostane bir ortamda geçen ziyarette Müftü Halil Uzun’a hayırlı, başarılı hizmetler dilekleri iletildi. Camilerin ve din görevlilerinin problemleri ve çözüm yolları konusunda bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Gönüllü Kuruluşların bugünü ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Müftü Halil Uzun’a Gönüllü Kuruluşların tanıtım bülteni ve ilk basılı yayını olan Kayseri'de Sığınmacılar ve Problemleri Sempozyumu kitabı da hediye edildi.

Kocasinan Müftüsü Halil Uzun Gönüllü Kuruluşlar heyetinin ziyaretinin anlamlı ve önemli olduğunu bildirdi. Ziyaretten ve tanışmaktan memnuniyetini bildirdi. Müftülük ve din hizmetlerinde sivil toplum kuruluşlarının desteğini yanlarında görmekten çok memnun olacaklarını bildirdi. Sivil kurumlarla irtibat içinde olmaktan memnun kalacaklarını bildirdi.