GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-07-2021 16:44   Güncelleme : 09-07-2021 16:44

GIBIRNet ile Kayseri SMMM Odası protokol anlaşması imzaladı

Son yıllarda Türkiye’deki yayılım hızını artıran GIBIRNet, Kayseri’de de bir protokol anlaşmasına imza attı. Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası ile GIBIRNet arasında protokol anlaşması imzalandı. Atılan bu imzanın ardından Kayseri SMMM Odası üyeleri, evlerinde ve işyerlerinde GIBIRNet’in kendilerine özel indirimli paketlerinden faydalanabilecek.

GIBIRNet ile Kayseri SMMM Odası protokol anlaşması imzaladı

 

 

Türkiye’de yükselişini hızla sürdüren ve abone sayısını gün geçtikçe artıran GIBIRNet, Kayseri’de de bir ilke imza attı. Kaliteli internet hizmeti ile üyelerini memnun eden GIBIRNet, büyümeye devam ediyor. Konya’da kurulduktan sonra Kayseri’de de hız kesmeden yoluna devam eden GIBIRNet, Kayseri SMMM Odası ile bir protokol anlaşması yaptı.

Kayseri SMMM Odası üyelerinin GIBIRNet internet paketlerinden indirimli olarak faydalanabileceği protokol anlaşması, GIBIRNet Bölge Müdürü İsa Bal ile Kayseri SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yedikaya arasında imzalandı. Yapılan protokol anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan GIBIRNet Bölge Müdürü İsa Bal, “Kayseri’de abone sayımızı hızla artırmaya devam ediyoruz. Bu adımlardan biri de Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile yapılan protokol anlaşması oldu. Yapılan bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Protokol anlaşması yapılan odamızın üyeleri, taahhütsüz internet paketlerinden evlerinde ve iş yerlerinde indirimli bir şekilde faydalanabilecekler” dedi.

GIBIRNet, daha önce de abonelerine sağladığı hizmet anlayışı ile adından söz ettirmişti. Şirket, internet paketlerinde herhangi bir taahhüt sözleşmesi yapmazken aynı zamanda açma kapama bedeli de almayarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.