GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 14:07   Güncelleme : 14-09-2021 14:07

GENÇTÜRK; GELİN, BİRLİKTE YÖNETELİM!

18-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kayseri Eczacı Odası Seçimli Genel Kurulunda KAYSERİ ECZACI BİRLİKTELİĞİ olarak başkan adaylığını açıklayan Ecz Uğur GENÇTÜRK şu açıklamalarda bulundu;

GENÇTÜRK; GELİN, BİRLİKTE YÖNETELİM!


''Kayseri Eczacı Birlikteliği adını verdiğimiz ekibimizle bir önceki seçimin hemen sonrasında ekip arkadaşlarımızla yoğun bir tempoyla ve sistematik olarak mesleğimizin ve odamızın güçlenmesi adına mevcut sorunlarımıza akılcı ve yenilikçi bir bakış açışıyla projeler ve çözümler üretmek üzere çalışmalar gerçekleştirdik. BİRLİKTE YÖNETELİM sloganıyla çıktığımız bu yolda sürekli sahada ve meslektaşlarımızla iletişim halinde olarak hazırlıklarımızı gerçekleştirdik ve şuan itibariyle bütün proje ve çalışmalarımızı tamamlayarak uygulamaya hazır hale getirdik. Ekibimizi oluştururken de tecrübe ve dinamizmin bir araya getirilmesi prensibiyle hareket ettik ve mesleği önceleyen, dinamik ve tecrübeli bir ekip oluşturduk.'' diyen GENÇTÜRK, en önemli vaatlerinin BİRLİKTE YÖNETMEK ve BİRLİKTE GÜÇLENMEK olduğunu belirtti. 
Eczacılık mesleğini daha ileriye taşımak ve meslektaşların sorunlarını çözerek adil, şeffaf ve yenilikçi bir yönetim anlayışını gerçekleştirebilmek düşüncesinde olan bütün  meslektaşlarını seçim günü sandığa davet eden GENÇTÜRK, '' Mesleğimiz için önemli bir gün ve bir demokrasi şöleni olacak, seçime giren bütün adaylara başarılar diler, kazananın mesleğimiz ve meslektaşlarımız olmasını dilerim'' dedi. 
Seçimlere Mavi listeyle gireceklerini belirten GENÇTÜRK değişim, gelişim ve Birlikte Yönetmek için tüm meslektaşlarını oy kullanmaya davet etti.