GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2021 15:09   Güncelleme : 23-11-2021 15:09

GELECEĞİMİZ GENÇLERE, GENÇLERİMİZ ÖĞRETMENLERE EMANET

Kayseri OSB Başkanı Yibur, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı GELECEĞİMİZ GENÇLERE, GENÇLERİMİZ ÖĞRETMENLERE EMANET

GELECEĞİMİZ GENÇLERE, GENÇLERİMİZ ÖĞRETMENLERE EMANET

 

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında; cehaletin yenilmesi, adaletin hakim kılınması ve bireylerin her konuda donanımlı hale gelmesi için öğretmenlere büyük görev düştüğünü söyledi. Başkan Yibur, “Geleceğimiz olan gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz bizler için baş tacıdır” dedi.  

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yibur, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Açıklamasında öğretmenlik mesleğinin önemini vurgulayan Başkan Yibur, geleceğimize öğretmenlerimiz sayesinde yön verebileceğimizi söyledi.

Öğretmenlerimizin ilim ve irfan kaynağı olduğunu vurgulayan Başkan Murat Yibur, “Sadece bireyler için değil, toplumlar ve ülkeler için de eğitimin ne denli önemli olduğu biliniyor ve kabul ediliyor. Bu anlamda eğitimin ve öğretimin temel taşları olan öğretmenlerimiz büyük bir sorumluluk üstleniyor. Bu sorumluluğun gereğini en güzel şekilde yerine getirmek için gayret gösteren öğretmenlerimize şükran borçluyuz ve her zaman yanlarında olduğumuzu da açıkça ifade ediyoruz. Çünkü, ülkemizin ve milletimizin geleceğini gençlerimize, gençlerimizi de öğretmenlerimize emanet etmişiz. Bu emaneti geleceğe en güzel şekilde taşıma gayretindeki öğretmenlerimize her zaman destek vermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının da verildiği bu günde, bizi biz yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, aileleriyle ve öğrencileriyle birlikte sağlıklı ve mutlu günler diliyorum” diye konuştu.