GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2021 10:48   Güncelleme : 07-10-2021 10:48

ERÜ REKTÖRÜ PROF. DR ÇALIŞ’TAN DENİZ ÇAĞAN’A TEBRİK ZİYARETİ

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’ı ziyaret ederek, federasyon başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik etti.

ERÜ REKTÖRÜ PROF. DR ÇALIŞ’TAN DENİZ ÇAĞAN’A TEBRİK ZİYARETİ

 

 

 

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri’nin üye bazında en büyük federasyonlarından olan, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’ı ziyaret ederek tebrik etti. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Ersan Dağdeviren, Genel Sayman Koray Can ve yönetim kurulu üyesi Emrullah Doğan ’da hazır bulundu.

 

Ziyarette konuşan Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, deniz çağan ve ekibine başarı dileyerek, “İnşallah Kayseri’deki ve tüm Türkiyede ki Yozgatlılar için hayırlı güzel hizmetler yaparlar. Allah yolunuzu açık etsin, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, öncelikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldığı ödülle ilgile Çalış’ı tebrik etti. Erciyes Üniversitesinin tıp tarihi adına önemli bir hizmete imza attığını kaydeden Çağan, “Bu anlamda sizin ve ekibinize teşekkür ediyorum. Sağlık alanında yaşayanan gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz. Erciyes üniversitesinde çok sayıda yozgatlı olduğunu biliyoruz. Onlarla biraraya gelerek taleplerini dinlemek istiyoruz. Pandemi sürecinde özellikle sizlerinde öğrencilerin ramazan ayında gerek iftar soğralarına gerekse piknik ortamlarına katıldığınızı biliyoruz. Bizlerde aynı şekilde öğrencilerimizle biraraya gelmeyi arzi ediyoruz. Bu anlamda hem ziyaretinizden dolayı hemde Türkovak aşısını insanlığa kazandırdığınız için Teşekkür ediyorum” diye konuştu.