GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-05-2021 13:41   Güncelleme : 27-05-2021 13:41

ERÜ Rektörü Çalış KGC'yi ziyaret etti

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Aydın, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Metin Kösedağ'ı ziyaret etti.

ERÜ Rektörü Çalış KGC'yi ziyaret etti

 

 

Koronavirüsten dolayı yaşamını yitiren Veli Altınkaya ailesi ve meslektaşlarına başsağlığı dileklerinde bulunan Rektör Prof. Dr. Çalış, KGC'nin yeni başkanı Metin Kösedağ'a da yeni görevinde başarılar diledi. Çalış, "Veli Altınkaya sadece camia için değil, şehir için de çok önemli bir isimdi. Şehir için bir denge unsuru, bizim için de zaman zaman fikirlerine danıştığımız bir büyüğümüzdü. O nedenle hayatını kaybetmesi bizi derinden etkiledi. Altınkaya'nın ailesi ve siz değerli meslektaşlarına başsağlığı diliyorum. Sayın Kösedağ'a da yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Zaten Veli Bey ile aynı yönetimde bizimle dirsek teması halinde çalışıyorlardı, bundan sonra da çalışmalarımızı aynı şekilde sürdüreceğimize inanıyorum. Basın mensuplarına da, üniversitemizle ilgili yaptıkları yayınlar için teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Çalış ile Prof. Dr. Aydın'a teşekkür eden Kösedağ da, sadece Kayseri'nin değil Türkiye'nin yüz akı olan yerli aşı çalışmalarından dolayı Rektör Çalış nezdinde tüm aşı ekibine teşekkür etti. Kösedağ, İletişim Fakültesi'ne de KGC Veli Altınkaya Basın Müzesi çalışmalarına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, KGC Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, ERÜ İletişim Fakültesi dekan yardımcıları Prof. Dr. Vahit İlhan ile Doç. Dr. Fikret Yazıcı da bulundu.