GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-04-2021 16:00   Güncelleme : 19-04-2021 16:10

DÜNYA, BİTCOİNDE DOMİNO HAREKETİNE GİRMEK ÜZERE  DİKKAT !

"BÜTÜN BASIN BENİM AYLARCA ÖNCE SÖYLEDİĞİM ÖNGÖRÜMÜ YAZMAYA BAŞLADI" DİYEN ELEKTRONİK MÜHENDİSİ, MUCİT CENGİZ ÇETİN UYARILARINI ŞÖYLE SÜRDÜRDÜ:

DÜNYA, BİTCOİNDE DOMİNO HAREKETİNE GİRMEK ÜZERE  DİKKAT !


NE DEMİŞTİM; " SERMAYESİ ELEKTRİK OLAN BİTCOİN'E GÜVENİLMEZ. ŞALTERLER İNERSE BİTCOİNDE BİTER "
DÜNYA, BİTCOİNDE DOMİNO HAREKETİNE GİRMEK ÜZERE  DİKKAT !

VİRUSÜN BİTMESİNE EN BÜYÜK GÖSTERGE, BİTCOİN VE TÜREVLERİNİN SIFIRLANMASIDIR.  NEDEN,ÇÜNKÜ BİTCOİNİ BİTİRECEK OLAN ELEKTRİKSİZLİKTİR. 
NE DEMİŞTİK ŞALTERLERİN İNDİRİLMESİ VİRUSÜN YAYILIMINI DURDURUP, ( ELEKTROMANYETİK ALAN, IŞINLANMA, 5G VS VS ) TEMİZ BİR DÜNYAYA YOL AÇACAKTIR.

İNSANIN BÜTÜN HAREKETLERİ BEYNİN VERDİĞİ  ELEKTRİK ENERJİSİYLE OLUR
O ZAMAN DIŞTAN GELEBİLECEK BÜTÜN ELEKTRİKSEL DARBELER, DALGALAR VÜCUDUMUZU TABİKİ ETKİLEYECEKTİR. ZATEN VÜCUDUMUZUN HER ZERRESİ  ELEKTRİKLE ÇALIŞIYOR ÇÜNKÜ.VÜCUDUMUZA ETKİ EDECEK ELK.AKIMI 20 mA ve 50 V düzeyinden başlar. AMA YÜKSEK  FREKANSLI KISA MESAFE ETKİLİ 20 GHZ YUKARISI FREKANSLAR BEYNİMİZİN ÇALIŞMASINI SEKTEYE UĞRATIP ,BEYNİMİZİN  VÜCUMUZDA YANLIŞ PALSLAR VERMESİNE SEBEB OLARAK  DEĞİŞİK HASTALIKLARA YOL AÇIP AÇMAYACAĞINI BİLEMEYİZ.
5G EVET 5G TEHLİKELİ YAKIN MESAFE ETKİLİ FREKANSI 20 GHZ DEN BAŞLAR.BU YÜKSEK YAKIN MESAFE ETKİLİ FREKANSIN İNSAN VÜCUDUNA ZARAR VERİP VERMİYECEĞİNİ TEST EDEN BİR ÇALIŞMAYIDA ŞU ANA KADAR BEN HİÇBİR ÜLKEDE GÖRMEDİM