GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2021 14:22   Güncelleme : 29-10-2021 14:22

“Cumhuriyetimizin Taşıdığı Önemi Daha İyi Anlıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 “Cumhuriyetimizin Taşıdığı Önemi Daha İyi Anlıyoruz”

İncetoprak, “Cumhuriyet'in 98. yıldönümünü, milletçe coşkuyla kutlarken, ülkesini ve bağımsızlığını her zaman ön planda tutan, vatanı ve bağımsızlığı için gerektiğinde canını vermekten kaçınmayan Türk milleti olarak Cumhuriyetimizin taşıdığı önemi daha iyi anlıyoruz” dedi.

İncetoprak, “Milletimizin, bağımsızlığını korumak amacıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde topyekûn mücadele sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. Yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

Yedi düvele karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde kenetlenerek tarihin şahitlik ettiği en büyük kahramanlık destanlarından birini yazan milletimiz, Türk’ün bileğinin bükülemeyeceğini bütün dünyaya ilan etmiştir.

Yüce Milletimiz, büyük zorluklar neticesinde kazanılarak kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah içerisinde yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaya devam ederek geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içerisindedir.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” İfadesinde bulundu.