SİYASET
Giriş Tarihi : 21-02-2021 12:01   Güncelleme : 21-02-2021 12:10

CHP GENÇLİK KOLLARINDAN ÖZHASEKİ'YE TEPKİ!

CHP Kayseri Gençlik Kolları İl Başkanı Eda Albayrak, yaptığı basın açıklamasında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi hedef aldı. Albayrak'ın basın açıklaması şöyle:

CHP GENÇLİK KOLLARINDAN ÖZHASEKİ'YE TEPKİ!

"Mehmet Özhaseki'nin aymazca ifadeleri; içersinde bulunduğu yapının kutuplaştırıcı, ötekileştirmeden beslenen lağım siyaset anlayışının en açık karinelerinden birisini oluşturmaktadır. Çoğunluğun onlara sağladığı konforla, çoğulcu bir siyaset anlayışına bela okumaktadır.
Seçim dönemi geldiğinde ise arsızca doğuda Kürtçe Kur'an sallayarak oy dilenecekler. Cumhuriyet Halk Partisi terörün karşısındadır. Kendinden olmayan vatandaşın değil Özhaseki! Geçen hafta saf diye nitelendirdiğin seçmeni bu hafta terörle ilişkilendirerek hedef gösteriyorsun. Sahi sizin kırmızı çizginiz nedir, terör mü yoksa akp üyeliği mi? Bırak şimdi bizim belamızı da Kayseri'nin dört bir yanından feryat eden, nefes alamayan esnafla ilgili konuşun.
Bu memleket insanını sizin gibi fırsatçılardan kurtaracağız. Hakça, insanca, çoğulcu, güvenceli bir yaşamı Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında tesis edeceğiz.
O gün geldiğinde sizi bile ötekileştirmeyeceğiz. Fakat değersizleştirdiğiniz, pasifize ettiğiniz kendinize muhalif seçmene uyguladığınız bu psikolojik ve siyasal baskının hesabını soracağız!"