Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 17:05
Advert Advert Advert

CHP DEN KAYSERİLİLERE TEŞEKKÜR... AŞKIN GENÇ: BİZE OY VEREN HERKESE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİM

CHP'de 1.sıradan Milletvekili seçilen Aşkın Genç, Millet İttifakı ortaklarıyla partisinin Kayseri İl Temsilciliğinde basın karşısına çıktı. Kayserililere Chp'ye verdikleri oy için yürekten teşekkür eden Aşkın Genç, Kemal Kılıçdaroğlu’nu 2 nci turda Cumhurbaşkanı seçeceklerini söyledi. Aşkın Genç'in basın açıklaması aynen şöyle:

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2023 12:42   Güncelleme : 17-05-2023 12:52
CHP DEN KAYSERİLİLERE TEŞEKKÜR... AŞKIN GENÇ: BİZE OY VEREN HERKESE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİM

 

YAKLAŞIK 50 GÜNDÜR  SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALARIN ARDINDAN  28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ VE CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN İLK TURUNU TAMAMLADIK.

ZORLU VE ADİL OLMAYAN ŞARTLARDA BAŞLADIĞIMIZ YARIŞTA , HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPARAK  ÇALIŞMALARIMIZA KATILAN, DESTEK VEREN TÜM YOLDAŞLARI KUCAKLIYORUM.

DEMOKRASİ ADINA, HAK, HUKUK, ADALET ADINA ÇIKTIĞIMIZ YOLDA  PARTİMİZİ  ELİMİZDEN GELDİĞİNCE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞTIK. SONUÇ OLARAKTA KAYSERİ YERELİNDE PARTİ OYLARIMIZI  YÜZDE 12’DEN YÜZDE 17’NİN ÜSTÜNE ÇIKARTARAK YILLAR SONRA 2 MİLLETVEKİLLİĞİ KAZANDIK. TÜRKİYE ORTALAMASININ ÜSTÜNDE OYUMUZU ARTIRIRKEN, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE  GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KILIÇDAROĞLU’NU ŞİMDİLİK ÇANKAYA KÖŞKÜNE UĞURLAYAMAMANIN HÜZNÜNÜ YAŞADIK. SEVİNCİMİZİ TAM OLARAK YAŞAYAMADIK. BİLİYORUM Kİ İNANÇLI, KARARLI VE KAZANMAYA ODAKLANMIŞ SİZLERLE BERABER 28 MAYIS’TA YAPILACAK 2.TURDA  GENEL BAŞKANIMIZI 13. CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ.

BUNA İNANIYORUZ VE HİÇ KİMSENİN DE İNANCINI YİTİRMEMESİNİ İSTİYORUZ. SEÇİMLER İNSANLARA DOKUNARAK, SORUNLARINI ÇÖZEREK, ONLARI ANLAYARAK VE YAPACAKLARIMIZ ANLATARAK KAZANILIR. BU SÜREÇTE BUNU HEP BİRLİKTE YAPACAK VE KAZANACAĞIZ.

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI ;

SEÇİM SÜRECİNDE HER FIRSATTA HALKIMIZI TAHRİK EDEN, PROVAKATÖRLÜK YAPANLARA İNAT VATANDAŞLARIMIZIN SAĞDUYUSU SAYESİNDE  ÇOK ÖNEMLİ OLAYLAR OLMADAN  SEÇİMLERİ TAMAMLADIK. BU KONUDA HİÇ BİR TAHRİKE KAPILMAYAN, ŞIMARMAYAN BÜYÜK BİR OLGUNLUK İÇİNDE GÖREVİNİ YAPAN PARTİLİLERİMİZE,  HİÇ BİR BASKI ALTINDA KALMADAN ÖZGÜR İRADELERİYLE BİZE OY VEREN HERKESE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİM.

BİZİ MİLLETVEKİLİ SEÇEREK YÜKLEDİĞİNİZ GÖREV VE SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ. BZİM İÇİN ASIL ÇALIŞMA ŞİMDİ BAŞLIYOR. ŞEHRİMİZİN, ÜLKEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPACAĞIMIZA İNANIN. PARTİMİZDEN MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN DEĞERLİ KARDEŞİM MAHMUT ARIKAN VE KAYSERİ’NİN DİĞER  MİLLETVEKİLLERİ İLE HİZMET NOKTASINDA ÇALIŞMAK İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ.

Çünkü ;

BİZİM ÇOCUKLARIMIZA , KADINLARIMIZA SÖZÜMÜZ VAR.

Teslimiyet, biat, kadercilik bize göre değil …

İlim, bilim, mantık, fikrimiz var.

Karanlığı sevmeyiz biz…

Çöktüğünde üzerimize zindan karası, belki biraz bocalarız ama… 

Marşımız var bağıracağız.

“Güneş ufuktan şimdi doğar…”

” Eğer; hak haksızlıktan yüce, sevgi nefretten üstün, aydınlık karanlıktan güçlüyse…

 

ÇARESİ YOK DOSTLAR…BİZ KAZANACAĞIZ.

 

UMUTSUZLUK YOK.

YILGINLIK YOK.

BAYRAKLARI TOPLAYIP, KENARA ÇEKİLMEK YOK.

DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR.

BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA, EL ELE ,OMUZ OMUZA VEREREK VE BİRLEŞEREK KAZANACAĞIZ.

 

28 MAYIS’TA YAPILACAK OLAN CUMHURBAŞKANLIĞI İKİNCİ TUR SEÇİMİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIP GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KILIÇDAROĞLU’NU 13.CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ. 28 MAYIS'A KADAR VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMAYA PROJELERİMİZİ ANLATMAYA VE DESTEK İSTEMEYE DEVAM EDECEĞİZ.KÜSMEDEN,UMUTSUZLUĞA KAPILMADAN GÖREVİMİZİN BAŞINDA OLACAĞIZ.28 MAYIS TÜRKİYE’DE YENİ BİR DEMOKRASİ BAYRAMI OLACAKTIR.

 

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI, SEVGİLİ DOSTLAR ;

 

BUGÜN SİZLERE TEŞEKKÜR İÇİN HUZURLARINIZDAYIZ. BİZİ BU YOLDA BUGÜNE KADAR YALNIZ BIRAKMAYAN  SEVGİLİ EŞİM, ÇOCUKLARIM,YAKINLARIM,ARKADAŞLARIM VE AİLEMİZİN BİR PARÇASI OLAN PARTİLİ YOLDAŞLARIMA YÜREK DOLUSU TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUM.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN GECE,GÜNDÜZ EMEK VEREN,SABAHLARA KADAR GÖREV ALAN, SAHA ÇALIŞMALARIMIZDA BİZİMLE BİRLİKTE OLAN HERKESE, SEÇİM SANDIĞINDA BİZE GÜVENEREK OY VERİP MİLLETVEKİLİ SEÇİLMEMİZİ SAĞLAYAN TÜM KAYSERİ HALKINA,SİVİL TOPLUM KURULUŞALRINA VE TEMSİLCİLERİNE, İL,İLÇE BAŞKANLARIMA, YÖNETİCİLERİME,KADIN VE GENÇLİK KOLLARIMIZIN TÜM MENSUPLARINA, SEÇİM OFİSİ ÇALIŞANLARIMIZA, EKİP ARKADAŞLARIMA VE SIRASINA BAKMADAN SEÇİM GÜNÜNE KADAR SAHADA OLAN MİLLETVEKİLİ ADAY ARKADAŞLARIMA EMEKLERİNDEN DOLAYI SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA , SİZLERİN DESTEĞİNE HER ZAMAN İHTİYAÇ DUYACAĞIMI BİLMENİZİ İSTİYORUM.

BİR ÖZEL TEŞEKKÜRÜDE  HER AN YANIMIZDA OLMAYA GAYRET GÖSTEREN BASIN MENSUBU DOSTLARIMIZA SUNMAK İSTİYORUM.

 

GÖREVİMİZİN HENÜZ BİTMEDİĞİNİ TEKRARLAMAK İSTERİM.

 

YOLUMUZ UZUN, HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE DİYOR,

HEPİNİZE SAYGILAR, SEVGİLER SUNUYORUM.

AdminAdmin

YORUMLAR