Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 16:26
Advert Advert Advert

BÖHÜRLER SİVİL KURUMLAR İLE BULUŞTU

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2023 16:29   Güncelleme : 12-05-2023 16:30
BÖHÜRLER SİVİL KURUMLAR İLE BULUŞTU


Ak Parti ikinci sıra milletvekili adayı Ayşe Böhürler çoğunluğu Gönüllü Kuruluşlara  bağlı sivil kurumlar ile istişare toplantısında bir araya geldi.
İlim Yayma  Cemiyetinde yapılan toplantıya Ayşe Böhürler ile birlikte önceki dönem Enerji Bakanlarından Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da katıldı.
Toplantının açılışını ilim Yayma Cemiyeti yönetim kurulu Üyesi Prof Dr. Şahin Güven yaptı. Toplantıya katılanların tanışmasından sonra milletvekili adayı Böhürler siyaset girme sebebi, amaçları, hedeflerini konusunda özet bilgiler içeren bir konuşma yaparak davet için Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşlarına, evsahipliği için İlim Yayma Cemiyeti ne teşekkür etti. 
Toplantıda bir konuşma yapan Gönüllü Kültür Kuruluşları  Başkan Ahmet Taş Kayseri’de Gönüllü Kültür kuruluşlarının, kuruluşu, çalışma koşullarını ve birbiri ile, Bürokrasi ile, yerel Yöneticiler ve siyasetçilerle ilişkileri konusunda bilgiler verdi. Davetlerine icabet için Ayşe Böhürler’e, sivil toplum temsilcilerine, evsahipliği içinde ilim yayma cemiyeti‘ne teşekkür etti.
İstişare ve muhabbet ortamında ve oldukça verimli geçen program sırasında ilim yayma cemiyeti Şube başkanı Oğuz Memiş Cihannüma derneği başkanı avukat Fevzi Konaç, İlim Yayma  cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ali Aydın, Salı grubu bayanları adına Gönül Memiş, Kızılay Kayseri Şubesi başkanı Cafer Beydilli ve diğer temsilciler söz alarak görüşlerini bildirdiler.
 Önceki dönem enerji Bakanı Taner Yıldız da programın sonunda yaptığı değerlendirme konuşmasında, devlet hayatı ve devletin işleyişi konusunda bilgiler verdi. programdan oldukça memnun kaldığını bildiren aday Ayşe Böhürler seçimlerden sonraki dönemde her üç ayda bir bu tür istişare toplantısı yapmanın faydalı bir uygulama olacağını dile getirerek, Gönüllü Kuruluşlara teşekkür etti.
Gönüllü Kuruluşlar başkan Taş olursa verimli geçen buluşmada katılımcı için tüm davetlilere teşekkür ettiğini, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinin insanımız ve ülkemiz için hayırlı sonuçlara Vesile olmasını diledi
  

AdminAdmin

YORUMLAR