SİYASET
Giriş Tarihi : 24-02-2021 10:09   Güncelleme : 24-02-2021 10:09

BAŞMISIRLI: BİZE TEVECCÜH ÇOK FAZLA

Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı, Kayseri’de Deva Partisi ve Ali Babacan’a teveccühün çok fazla olduğunu söyledi. 50 Kişilik il yönetimi için 5 bin başvurudan bahseden Begüm Başmısırlı, “ Kayseri ve genelinde partimize ilgi çok fazla. Bu bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Biz her an seçim olacakmış gibi çalışma yapıyoruz” dedi

BAŞMISIRLI: BİZE TEVECCÜH ÇOK FAZLA

Deva Partisi İl Başkanlığına atandıktan sonra hızlı bir çalışma sürecine giren Başkan Begüm Başmısırlı, Kayseri’de partileri ve özellikle Genel Başkanları Ali Babacan’a olan ilginin kendilerini memnun ettiğini açıkladı.

İl Yönetim Kurulu Üyelerini belirlemek adına çalışma başlattıkları günlerde 50 kişilik liste için 5 bin müracat yapılmasının ilgi ve alakanın ne kadar yüksel olduğuna işaret ettiğini kaydeden DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı, erken seçim konusunda da “ Biz her an seçim yapılacakmış gibi çalışıyoruz” yanıtını verdi.

Başmısırlı şunları söyledi:

“Göreve gelir gelmez Kayseri’de hızlı bir çalışma yaptık. Bunu samimiyetle söylüyorum. 50 kişilik yönetim için 5 bin başvuru yapıldı. Kayseri’de partimize ve özellikle Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’a müthiş bir teveccüh var. Bu nedenle yönetim kurulunu oluşturukende eş- dost- akraba demedik. Liyakat esasına dayalı hassas bir çalışma yaptık. İleride göreceksiniz?. Bizim partimizde liyakat diğerlerinde olduğu gibi sadece lafta kalmadı. Bu konuda çok titiz bir çalışma yapıyoruz. Bugün esnafımız, işçimiz, öğrencimiz, çiftçimiz olmak üzere her kesimi kucaklayacak ve an itibariyle yaşanan ekonomik sorunları çözecek ciddi projeler oluşturduk. İl Yönetim kadromuzunda halkımızın sorunlarına vakıf ve çözüm üretecek insanlardan oluşması için gece gündüz çalıştık. Çok yakında il binamızın açılışını yapacağız. Biz her an seçim olacakmış gibi çalışıyoruz”