GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-06-2022 16:47

BAŞKAN PALANCIOĞLU, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

BAŞKAN PALANCIOĞLU, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kazım Karabekir Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşların taleplerini dinledi. 
Mahallede devam eden okul ve sağlık ocağında inceleme yaparak son durum hakkında bilgi alan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Mahallemiz ilçemizin nüfusu hızla artan mahallelerinden biri. İlçemizi daha iyi bir noktaya taşımak ve daha modern yaşanabilir bir ilçe olması adına canla başla çalışıyoruz. Bugün, Kazım Karabekir Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Bir biri ardına projeleri hayata geçiyoruz. Okullar, parklar, yollar, sağlık ocağı, kütüphane, sosyal tesis, pazar alanı ve daha fazlası. Her detayıyla yeni bir yaşam alanı kurduk. Bu konuda mahalle sakinlerimizin memnuniyeti de bizleri çok memnun etti. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak için tüm ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Gayretle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.
Mahalle sakinlerinin taleplerini de dinleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi'nin her mahallesini güzelleştirmek için her noktada çalışmaların sürdüğünü hatırlattı.

Ahmet ŞanAhmet Şan