GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2022 21:59   Güncelleme : 08-05-2022 22:03

BAŞKAN ÇOPUROĞLU ANNELER GÜNÜ MÜNASEBETİ İLE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU ANNELER GÜNÜ MÜNASEBETİ İLE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

 

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Ve Beraberindeki Heyet Anneler Günü Münasebeti İle Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi. Başkan Çopuroğlu, Geçtiğimiz Günlerde Şehit Olan Üstğ. Ömer DELİBAŞ’ın Annesine Ziyarette Bulunarak Anneler Gününü Tebrik Etti.

Çopuroğlu, Sonrasında Melikgazi İlçemizde Bulunan Bugün Doğum Yapan Kedisine Şefkat Gösteren Bir Vatandaşımızın Evine Konuk Oldu. Ziyaretinde Vatandaşımız İle Sohbet Etti.

Başkan Çopuroğlu, Son Ziyaretini Partinin En Yaşlı Üyesi Fatma PALA’ya Yaparak Teşekkürlerini İletip Hasbihal Etti.

 

Oldukça Verimli Geçen Programın Ardından Konu İle İlgili Açıklama Yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, " Hiç Karşılık Beklemeden Bizleri Büyüten, Ömrünü Yavrusuna Adayan, Evladını Doyurmadan Kendisi Yemeyen, Bizleri Canından Bir Parça Olarak Gören Annelerimizin Hürmetle Ellerinde Öpüyoruz. Evlerimizin Temel Direği İlk Öğretmenimiz Tabi Ki Annelerimiz. Rabbim Kıymetlerini Bilmeyi Nasip Etsin. Çalışarak Ödenemeyecek Olan, Annelerimizin Hakkı Olsa Gerek. Öf Bile Demeden Hizmetine Koşabilmek, Gülümsemek Hayır Duasını Alabilmek Sanırım En Büyük Kazanç Olduğunu Hatırlatmak Gerekir. Evladı İçin Dua Eden, Dua Kaynağımız Annelerimize Ve Anne Yarısı Teyzelerimize Selam Olsun. Sizler Bizim Canımız Ve Her Şeyimizsiniz. Bu İtibarla 8 Mayıs Anneler Gününü Kutluyor, Başımızın Tacı Olan Annelerimize Sevgi Ve Saygılarımı Sunuyorum." Diye Konuştu.

Ahmet ŞanAhmet Şan