Kayseri Ekspres Haber
HV
06 HAZİRAN Salı 18:58
Advert Advert Advert

BAĞIMSIZ ADAY MUTLU AKKAYA: SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIZ

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2023 15:07   Güncelleme : 13-05-2023 15:29
BAĞIMSIZ ADAY MUTLU AKKAYA: SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIZ

*Haber alma hürriyetimizin garantisi değerli basınımızın güzide mensupları,*

Yarın yapılacak olan 28.Dönem Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için Bağımsız Kayseri Milletvekili Adayı olarak yola çıktık. Özellikle *"çıktık"* diye belirtiyorum, çünkü bu yola tek başıma Mutlu AKKAYA olarak çıkmadım. *Demokrasiye ve millet iradesinin üstünlüğüne inanan, başarıya odaklanan, kendisinin temsil edilmediğini düşünen tüm kitlelerin, büyük ve sessiz çoğunluğun sesi olmak için yine büyük bir ekiple, temsiliyet hakkı arayan hemşehrilerimizle birlikte yola çıktık.* Onları arkamıza alarak değil, onlarla birlikte yol yürümek için yola çıktık. 

Süreçte çok kısıtlı imkanlarla zor bir seçim kampanyası yürütmeye çalıştık. 
Çok kısıtlı bir büyçeyle millet temsiliyeti gibi büyük bir mefkûre için yola çıktık. Destek olmak isteyen emeklilerin çok küçük katkıları, ev hanımlarının seçim ofisinde ve sahada çalışanlara evlerinden yemek taşıyarak sürece katkı sunma gayretleri inancımızı perçinledi.

Biz de büyük bir inançla bu teveccühe karşılık verebilmek için büyük bir gayretle koştuk. Bıkmadan, yorulmadan, tüm olanaksızlıklara rağmen son dakikaya kadar da koşmaya devam edeceğiz. 

Süreçte bizlere yanımızda olduklarını hissettiren, katkı sunan, destekleyen tüm basın mensuplarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. 
İmkansızlıklar nedeniyle sizlere arzu ettiğimiz şekilde destek olamamanın da  mahcubiyetini de yaşıyoruz.

14 Mayıs Seçimlerinden sonra da daha farklı ve daha olumlu şartlarda bir araya geleceğimize cân-ı gönülden inanıyoruz.

Basın toplantılarımıza ve etkinliklerimize katılan, gazetesinde, köşesinde, sayfasında, ekranında bizlere yer veren, destek olan, tüm basın emekçilerine şükranlarımızı sunuyor, meslek yaşamınızda muvaffakiyetler diliyoruz.

Özgür haberciliğin ve haber alma hürriyetimizin yegâne  güvencesi sizlersiniz. İyi ki varsınız.

Saygı ve muhabbetlerimle...
*28.Dönem Kayseri Bağımsız Milletvekili Adayı* 
*Mutlu AKKAYA*

AdminAdmin

YORUMLAR