GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2021 11:19   Güncelleme : 03-10-2021 11:19

ANKARA GENÇ YOZGATLILAR DERNEĞİ BAŞKANI AYDIN’DAN, ÇAĞAN’A ZİYARET

Ankara Genç Yozgatlılar Derneği Başkanı Satılmış Aydın, Kayseri Yozgatlılar Federaesyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ANKARA GENÇ YOZGATLILAR DERNEĞİ BAŞKANI AYDIN’DAN, ÇAĞAN’A ZİYARET

 

 

 

Ankara merkezli faaliyet yürüten Genç Yozgatlılar Derneği Başkanı Satılmış Aydın, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’ı ziyaret ederek tebriklerini iletti.

 

Ziyarette yaptığı kısa konuşmada Deniz Çağan ve yönetim kuruluna teşekkür eden Ankara Genç Yozgatlılar Derneği Başkanı Satılmış Aydın, sizlerle tanışmak ve hayırlı olsun demek üzere kayseri’ye geldik” dedi.

 

Kayseri Yozgatlılar Federaesyonu Başkanlığına Seçilen Deniz Çağan’da, Genç Yozgatlılar Derneği ile federasyon başkanı seçilmeden öncede kalbi duygular içinde olduklarını belirterek, “Bir gönül köprüsü oluşturmuştuk. Bu gün bakılınca Genç Yozgatlıları Türkiye’nin birçok yerinde teşkilatlandığını görüyoruz. Önceki dönemde kurucu başkan olarak yasin beyin seçilmesini secvinçle karşılıyorum. Biz buradan genç yozgatlılar derneğine, kayseri yozgatlılar federasyonu olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Hem şahsım adına hemde temsil ettiğim yönetim kurulu adına çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek isterim. Ziyaretlerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bizlerde inşallah Ankara’da sizlere iade-i ziyarette bulunacağız. Tüm Genç Yozgatlılar Derneği üyelerine sevgi ve selamlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.