GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2022 12:18

3. PSİKOLOJİ GÜNLERİ NNYÜ’DE YAPILDI

3. PSİKOLOJİ GÜNLERİ NNYÜ’DE YAPILDI

 

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü tarafından “Mercek Altında” temalı 3. Psikoloji Günleri düzenlendi.

 

NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3. Psikoloji Günleri’nin açılış töreninde NNYÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Esra Kısacık, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Talat Özpozan ve NNYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Köse birer konuşma yaptı. İki gün devam eden ve Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden gelen akademisyenlerin, "Kuşaklararası Değer Aktarımı", “Hayvanlarda Davranış Modellemeleri”, “Alıp Başımı Buralardan Gidesim Var! Bir Politi-Psikoloji Modeli Olarak Göç Desideratumu”, “Nörojenik Dil ve Konuşma Bozuklukları”, “Sosyal Ağlarda Arkadaşlıklar, Depresyonu Artırır mı, Azaltır mı?” “Sosyal Beyin ve Sosyal Biliş" gibi birçok konuda sunum yaparak öğrencilere bilgi paylaşımında bulunduğu etkinlikte atölye çalışmaları da gerçekleştirildi.

 

Psikoloji Kulübü öğrencilerinin oturum aralarında çeşitli oyun ve etkinliklerle renk kattığı 3. Psikoloji Günleri’nde konuşmacılara plaket takdim edildi ve etkinlik sonunda katılımcılara katılım belgeleri verildi.

Ahmet ŞanAhmet Şan