SİYASET
Giriş Tarihi : 28-10-2020 19:21   Güncelleme : 28-10-2020 19:21

2 belediye başkanı daha AK Parti’ye katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen TBMM AK Parti Grup Toplantısı’nda 2 Belediye Başkanı daha AK Parti’ye katıldı

 2 belediye başkanı daha AK Parti’ye katıldıAK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen TBMM AK Parti Grup Toplantısı’nda 2 Belediye Başkanı daha AK Parti’ye katıldı.
AK Partiye geçiş yapan belediye başkanlarına rozetlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. Program sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
TBMM AK Parti Grup Toplantısı’nda Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant AK Parti’ye geçiş yaptı.
Tören sonrası sosyal medyadan açıklama yapan Özhaseki, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz TBMM Grup Toplantısı ile Marmaraereğlisi Belediye Başkanımız Hikmet Ata ve Evrensekiz Belediye Başkanımız Mustafa Nalbant AK Parti ailemize katıldı. Partimize, şehirlerimize ve başkanlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi